Hakkımızda
Sas Uluslararası Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. 31 ARALIK 2004 tarihinde Özel Güvenlik Eğitim Şirketi Faaliyet İzin Belgesini alarak eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye de lisans almış ilk firmalardan biridir. Eğitim Kurumu, eğitimlerini, son derece titiz araştırmalar sonucu seçilen yönetici ve eğitmenler ile sürdürmektedir. Şirket çalışanları, en üst düzey yöneticisinden, en alt çalışanına kadar güvenlik işini gerçek mesleği olarak görür, kariyerinin gelişimini bu anlayışa göre planlar. Tüm personel, sektör standartlarına uygunluğunu kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.        
Müşteri memnuniyeti, şirket kültürümüzdür. Çalışanlarımız, bütün görevlerinde takım çalışmasını benimsemiştir. Şirketimiz Kalite Politikası kabul kriterlerini eğitim ve denetleme oluşturmaktadır. Buna dayalı olarak İSO 9001?2000 * TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ HİZMET YETERLİLİK BELGESİ * ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ FAALİYET İZİN BELGESİ VE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU FAALİYET İZİN BELGELERİYLE KALİTELİ HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.
Eğitim Kadromuz
Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde uzun yıllar uzman olarak çalışmış, Yurtdışında kurs ve öğrenim görmüş branşlarının uzmanı profesyonellerden oluşmaktadır.