HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


GÜVENİLİR HİZMET

Müşteri memnuniyeti, şirket kültürümüzdür. Çalışanlarımız, görevlerinde takım çalışmasını benimsemiştir. Şirketimiz Kalite Politikası kabul kriterlerini eğitim ve denetleme oluşturmaktadır.


GÜVENİLİR KADRO

Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde uzun yıllar uzman olarak çalışmış, Yurt dışında kurs ve öğrenim görmüş branşlarının uzmanı profesyonellerden oluşmaktadır.


SAS ÖZEL GÜVENLİK KORUMA ve  EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

SAS Güvenlik, teknolojik gelişmeleri ve bilgi birikimini personellerinin eğitimi ve gelişimine yansıtarak kalite standardı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Daha Fazla

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Bizler, eğitimli ve uzman kadromuzla insana ve çevreye duyarlı, sürekli iyileştirmeleri kurum kültürü haline getirmiş, bilginin değerine ve mahremiyetine önem veren, insan merkezli ve sistematik bir “Entegre” Toplam Kalite Yönetimi anlayışını benimsedik.


Hızlı Müdahale

7/24 ve 365 gün tüm olağan ve olağanüstü hallerde tüm kadromuzla birlikte personelimizin ve müşterimizin yanındayız.

Doğru İletişim

Müşteri, Personel ve Firmamız üçgeninde doğru ve kesintisiz iletişim ile sürekli gelişen hizmet kalitesi sağlanır.

Müşteri Odaklılık

Müşterinin taleplerini ön plana alarak, hizmetin en uygun yöntemlerle uygulanmasını sağlar.

Uzman Kadro

Her biri kendi konusunda uzman, profesyonel, istikrarlı ve sürdürülebilir görev anlayışına sahip kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Eğitim ve Disiplin

Kişisel/Kurumsal haklarınızı korumak ve güvenliğinizi sağlamak için eğitimli ve disiplinli güvenlik personellerimiz ile yanınızdayız.

Yapılanma

Türkiye’de ve yurtdışında deneyimli kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sunmaktayız.